جاسک خبر
دوشنبه 30 بهمن 1391 :: نویسنده : شهروند جاسکی
شیطان پرستی یعنی چه ؟ به طور کلی دو تعریف برای گروه‌های شیطان پرستی در نظر افراد وجود دارد؛

تعریف اول: هر گروهی که شیطان را (مشابه شیطان تعریف شده در دین مسیحیت که عاری از مفاهیم غیرطبیعی مربوط به پلیدی و زشتی است یا یک شیطان انتزاعی) به عنوان خدا قبول داشته باشد و آن را عبادت کند، که معمولاً از آن به عنوان الهه سیاه نیز یاد می‌کنند و آن را منتسب به طبیعت «حقیقی» انسان می‌نامند.

تعریف دوم: گروه‌هایی که از دین مسیحیت تبعیت نکرده و یا عیسی را با خصوصیاتی که در دین مسیح تعریف شده است قبول ندارند. این تعریف معمولاً توسط بنیادگرایان مسیحی مورد استفاده قرار می‌گیرد و بر مبنای این تعریف بسیاری از گروه‌ها را شیطان پرست می‌نامند.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

یکشنبه 29 بهمن 1391 :: نویسنده : شهروند جاسکی
دلایل بسیاری وجود دارند که باعث می‌شوند هیچ کس دوست نداشته باشد کسی از میزان دقیق دارایی‌اش باخبر شود؛ اینها تنها محدود به قشر پردرآمد جامعه هم نمی‌شود، اگر به دوروبرتان دقت کنید، حتی آدم‌های کم درآمد هم به طور دقیق به شما نمی‌گویند چقدر درآمد دارند!

متخصص و جراح زیبایی؛ دماغ دانه‌ای ۷ میلیون تومان

قیمت زیباسازی یک بینی در بازار متخصص‌های این جراحی متفاوت است. ممکن است شما جراح گمنامی را پیدا کنید که با ۵۰۰ هزار تومان هم دماغ شما را زیر تیغ و چکش ببرد اما در بازار حرفه‌ای‌ها قیمت از دو میلیون تومان شروع می‌شود و تا هفت یا هشت میلیون هم بالا می‌رود.

معمولا جراح‌های حرفه‌ای و سرشناس دو روز در هفته را به عمل جراحی اختصاص می‌دهند و سایر روزها را در مطب به ویزیت عمل شده‌ها و افرادی می‌پردازند که برای جراحی مراجعه می‌کنند. در آن روز جراحی هم چهار تا پنج فرد در هر روز مورد جراحی قرار می‌گیرند.

به طور میانگین یعنی هفته ای ۱۶ تا ۲۰ نفر. این ارقام را که ضربدر ماه‌های سال و قیمت جراحی توسط حرفه‌ای‌ها کنید، ارقام ابتدایی مطلب را به دست می‌آورید. البته این منهای دغدغه‌های گونه و لب و پوست و… است که آنها هم برای خودشان رقمی می‌شوند. با احتساب افت و خیزهای بازار، سفرهای سالانه برای شرکت در سمینارها و… ارقام ابتدای مطلب بسیار نزدیک به واقعیت است.

درآمد متوسط: سالانه یک میلیارد و ۱۵۲ میلیون تومان

بالاترین درآمد: سالانه ۲ میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان

مربی و بازیکن فوتبال؛ از ۷۷۷ به ۹۹۹ میلیون
وضعیت پرداخت دستمزد بازیکنان و مربیان فوتبال در ایران شاید در حد سایر کشورهای مطرح در قاره آسیا نباشد اما بازهم بازیکنان و مربیان طراز اول فوتبال سالانه کمتر از ۴۰۰ میلیون تومان دریافت نمی‌کنند. این البته منهای پاداش‌هایی است که در طول فصل به دلایل مختلف دریافت می‌کنند.

بازیکنان سطح اول فوتبال ایران تازه این امکان را هم دارند که با یک یا دو فصل بازی در تیم‌های عربی پول خوبی به جیب بزنند. علاوه بر این بازیکنان و مربیان فوتبال به دلیل محبوبیت در جامعه معمولا از امتیازهایی برخوردار می‌شوند که شامل حال سایر اقشار نمی‌شود. مثلا چه کسی حاضر نیست به یک بازیکن محبوب فوتبال در زمان خرید خودرو تخفیف ویژه بدهد؟ تازه اینکه چیزی نیست، بعضی‌ها‌ حتی خودرو هم هدیه می‌دهند!

بازیگر سینما و تلویزیون؛ پول بازی
دیگر تردیدی وجود ندارد که حداقل رقم دریافتی بازیگران مطرح ایران برای بازی در یک فیلم سینمایی یا سریال تلویزیونی کمتر از ۵۰ میلیون تومان نیست. این رقم بسته به ارزش بازیگر برای گیشه و نوع فیلمی که قرار است در آن به ایفای نقش بپردازد گاهی تا ۲۰۰ میلیون تومان هم می‌رسد. بعضی بازیگرها دست رد به سینه هیچ تهیه کننده و کارگردان و فیلمنامه‌ای نمی‌زنند و این چنین است که مثلا امین حیایی و حامد بهداد مردانی برای تمام فصول پرده سینما در طول سال هستند. اگرچه این هم هست که بازیگرها به ویژه اگر مطرح باشند، خرج بالایی هم برای خودنمایی در جامعه دارند. به هر حال نمی‌شود که ستاره باشی و پرایدسوار شوی یا گوشی موبایل درپیتی دستت بگیری یا لباس‌هایت برند نباشد یا… همین دیگر، ستاره بودن خرج هم بسیار دارد.

درآمد متوسط: سالانه ۱۵۰ میلیون تومان

بالاترین درآمد: سالانه ۵۰۰ میلیون تومان

وکیل خانواده؛ بازهم جدایی!
تقریبا چند سالی از اینکه شغل وکالت – به شکل تخصصی در زمینه طلاق – تبدیل به یکی از حرفه‌های پردرآمد در جامعه ایرانی شده است می‌گذرد. میزان حق وکالت دریافتی بستگی به مسائل مختلفی دارد. مثلا اینکه چقدر مهریه کرده باشید یا چقدر مهریه شما باشد و از آن مهم‌تر، چقدر این جدایی برایتان مهم است.

به هر حال موفقیت در استفاده از موضوع جدایی تنها مختص به اصغر فرهادی با فیلم جدایی نادر از سیمین نیست، وکلا از خیلی سال پیش از بازار مشاغل ایران با «جدایی» اسکار برده‌اند!

درآمد متوسط: سالانه ۷۲ میلیون تومان

بالاترین درآمد: سالانه n میلیون تومان بسته به پرونده هایی که گیرتان بیاید

متخصص کامپیوتر؛ کسب درآمد مدرن
دیگر حتی در بقالی‌ها هم روزگار بدون کامپیوتر سر نمی‌شود. دنیا مدرن شده و در هر کسب و کاری نیاز به استفاده از کامپیوتر وجود دارد. بعضی مشاغل که حتی بدون این وسیله فلج می‌شوند، نمونه‌اش همین روزنامه‌نگاری که اگر کامپیوتر را از تحریریه‌ها بردارند همه از ناتوانی به گریه می‌افتند.

در ماه‌های واپسین سال گذشته بود که چند روزی استفاده از ای‌میل‌ها ناممکن شد. بعدها که کارشناسان حوزه فناوری در یک سایت خبری به تحلیل ماجرا پرداختند، آمارهای شگفت‌آوری از میزان خسارت‌های اقتصادی بابت همان چند روز مسدودشدن ای‌میل‌ها به دست آمد.

در واقع امروز معاملات تجاری مهم و رد و بدل شدن پول در شبکه‌های بانکی داخل و خارج کشور توسط اینترنت و از طریق کامپیوتر صورت می‌گیرد. به این ترتیب برمی‌گردیم به سر خط ماجرا و همان متخصص‌های کامپیوتر.

درآمد متوسط: سالانه ۳۰ میلیون تومان

بالاترین درآمد: سالانه ۱۵۰ میلیون توماننوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مطالعات منتشر شده توسط موسسه هنلی و شرکا نشان می دهد ایران در بین 83 کشور جهان از نظر آزادی مسافرت در رتبه 82 در پایین ترین ردیف جدول قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری میراث فرهنگی، موسسه «هنلی و شرکا» از جمله موسساتی است که هر ساله فهرست طبقه بندی کشورهای جهان را بر اساس محدودیت یا آزادی از مقررات صدور ویزا منتشر می کند. بنا بر این گزارش، دارندگان گذرنامه ایرانی تنها در 14 کشور آسیایی و آفریقایی از مقررات ویزا معاف هستند و برای ورود به سایر کشورها با مانعی به نام ویزا روبرو می شوند.

در حال حاضر ایرانیان با گذرنامه ایرانی تنها می توانند به ارمنستان، بنگلادش، اندونزی، لائوس، ماکائو، مالدیو، مالزی، نپال، تیمور، سریلانکا و ترکیه سفر کنند و در این کشورها از 15 روز تا سه ماه اقامت داشته باشند.

در قاره آمریکا هم دارندگان گذرنامه ایران تنها در دو کشور دومینیکا برای 21 روز و هائیتی به مدت حداکثر 3 ماه مجاز به سفر و اقامت بدون نیاز به ویزا هستند.

در منطقه اقیانوسیه امکان سفر بدون ویزا برای گذرنامه ایرانی در جزایر کوک و میکرونزیا، نیو و الائو امکانپذیر است که در همه موارد زمان مجاز اقامت حدود 30 یا 31 روز است.

کشورهای جیبوتی، ماداگاسکار، سیشل، توگو و اوگاندا در قاره آفریقا نیز از کشورهایی هستند که دارندگان گذرنامه ایرانی می توانند به محض ورود به مرز این کشورها گذرنامه خود را برای اقامت به مدت یک هفته تا شش ماه، بسته به مقصد مورد نظر دریافت کنند.

سنگاپور و کره در صدر آزادی ویزا

در نقطه مقابل ایران که محدودیت زیادی برای سفر شهروندانش به سایر کشورها وضع شده است، کشورهایی وجود دارند که دارندگان گذرنامه این کشورها با آزادی می توانند به سایر کشورها سفر کنند.

در این گزارش، گذرنامه کره جنوبی و سنگاپور از بیشترین امتیاز برای سفرهای معاف از ویزا برخوردار هستند. سنگاپور از جمله کشورهایی است که شهروندانش با حق سفر آزادانه در 160 کشور جهان بدون نیاز به ویزا مورد استقبال قرار می گیرند.

سنگاپور در سال 2012 از کره جنوبی نیز پیشی گرفت و صدر جدول آزادی ویزا را به خود اختصاص داد. البته گذرنامه دانمارک در سال 2012 از تمام کشورهای جهان از بیشترین میزان معافیت ویزا برخوردار بوده و شهروندان دارنده این گذرنامه بدون نیاز به دریافت ویزا مجموعا به 169 کشور جهان سفر می کنند.

بعد از دانمارک کشورهای حوزه اسکاندیناوی، سوئد و نروژ در ردیف های نخست این جدول جای دارند. کشورهای آلمان، بلژیک، ژاپن و ایرلند، اتریش، سوئیس و کانادا نیز در سال های گذشته در بالاترین ردیف این جدول قرار گرفته اند.

سختگیری ایران برای صدور ویزا

البته این محدودیت ها امری متقابل است، همچنان که کشورهای کمی بدون ویزا حق ورود به ایران را دارند. طبق فهرست آزادی صدور ویزا برای شهروندان و گردشگران خارجی دیگر کشورهای جهان که توسط همین موسسه ویژه سال 2012 منتشر شده، ایران متقابلا کمترین میزان آزادی سفر را به دارندگان گذرنامه دیگر کشورها قایل شده است. از میان 26 کشور که بیشترین محدودیت صدور ویزا را دارند، ایران با پیشی گرفتن بر دو کشور افغانستان و پاکستان در ردیف 12 و انتهای جدول قرار گرفته است.

البته پیش تر مسئولان سازمان میراث فرهنگی وعده داده بودندن که قرار است بر اساس تفاهمنامه ای، روادید 60 کشور حذف شود اما نام این کشورها تاکنون اعلام نشده است.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

حملات و انتقادهای اصولگرایان و حامیان سابق احمدی‌نژاد، علیه او دوچندان شده است و یكی از چهره های شاخص حامی او در گذشته، به صراحت به او یادآوری كرده كه: با کوچک‌ترین خطا قطعا سقوط خواهی کرد و یك سایت اصولگرا نیز نوشت: احمدی‌نژاد خیلی وقت است به پایان راه رسیده است!
حملات شدیداللحن یاران و حامیان سابق احمدی‌نژاد
سعید قاسمی از حامیان سابق احمدی‌نژاد و از فعالان فرهنگی حزب‌الله با اعلام اینکه «چاقوی» محمود احمدی‌نژاد دیگر کارآیی ندارد٬ به وی هشدار داد نظام «توان» برکناری‌اش را دارد و کاری نکند که در چند ماه آینده برکنار شود. وی گفته «مردم پرچم را به دست احمدی‌نژاد ندادند تا هرکاری خواست بکند» و تلاش او برای برقراری رابطه با آمریکا بسیاری را در جمهوری اسلامی «اذیت» کرده است. سردار قاسمی در گفتگو با سایت «رجا‌نیوز»٬ حملات تند و بی‌سابقه‌ای به رئیس دولت دهم کرده و خطاب به احمدی‌نژاد افزوده اگر در چند ماه آینده «آن‌جایی که لازم است سکوت کنید، آنجایی که لازم است جیغ بزنید٬ این کار را نکنید قطعاً سقوط جنابعالی را به دنبال خواهد داشت...چرا خود احمدی‌نژاد سعی نمی‌کند فرود آرامی داشته باشد؟ آیا واقعاً نمی‌خواهد یا نمی‌تواند قضیه را جمع کند؟ آیا از روی لجبازی‌اش نمی‌خواهد قضیه را جمع کند؟

وی در بخش دیگری از این مصاحبه طولانی گفت: دو ماه پیش سر قصه‌ای که احمدی‌نژاد رفت آمریکا و آمد و در آنجا پالسهای نامربوطی فرستاده شد و حرف و حدیث‌هایی خارج از ریلی که احمدی‌نژاد روی آن بود، توسط خود ایشان و اطرافیانش زده شد، خیلی‌ها اذیت شدند و مشخصاً مردمی که بر اساس آرمان و ارزش‌های همان مدلی که ایشان را سر کار آوردند، زده شد، خیلی‌ها اذیت شدند. سکوتشان دلیل بر این نبود که نفهمیدند یا پرچم را دست ایشان دادند که هر کاری خواست بکند، بلکه می‌دانستند اگر بخواهند اقدام میدانی انجام بدهند و حرفی بزنند، قطعاً گل به دروازه خودی زده‌اند.
قاسمی همچنین گفت: بحث این است که در شرایط موجود چرا این اتفاق دارد می‌افتد؟ من به‌نوبه خودم این قضایا را بعد از عید پیش‌بینی کرده بودم. یعنی وقتی حضرت آقا می‌گفتند منتظر فتنه جدید باشید که نوع و مدلش پیچیده‌تر است، خودم بعد از عید منتظر این قصه بودم و نه به این زودی...

احمدی‌نژاد خیلی وقت است به پایان راه رسیده!
از سوی دیگر یك سایت اصولگرا در تحلیلی تند علیه رییس‌جمهور مورد حمایت سابق خود، نوشت: کاری که محمود احمدی‌نژاد روز بك‌شنبه ۱۵ بهمن ماه در مجلس انجام داد همانند کاری که در شب ۱۴ خرداد سال ۸۸ انجام داد برای سالهای سال در حافظه مردم ما خواهد ماند و نشانه دیگری از عدم کفایت سیاسی فردی است که با طوفانی از اغراق‌ها آمد و با ... به پایان کار خود نزدیک می‌شود و نشان می‌دهد تا چه اندازه او حاضر است برای باقی ماندن دست به هر کاری بزند!

این سایت اصولگرا ادامه داده است: انصاف بدهیم، احمدی‌نژاد در تمامی این ۸ سال با کشور چه‌ها کرد؟ وضعیت معیشتی مردم از کجا به کجا رسید؟اختلافات در کشور را تا چه حد عمیق و خطرناک کرد؟ تا چه اندازه به مشکلات دامن زد و آنها را تبدیل به بحران کرد و ایران را در جهان منزوی کرد؟چقدر نظام و آبروی آن را به بازی گرفت و مردم را نسبت به اصل نظام بدبین کرد؟ انصافا اگر یک دهم وی هاشمی و خاتمی و … این کارها را انجام می‌دادند با آنها چه برخوردی صورت می‌گرفت؟
در ادامه این تحلیل آمده است: آیا این منطق صحیح است که بنی صدر در اوج جنگ و بحران‌ها به دلیل چند حرف و اختلاف نظر سیاسی عزل شود و به سادگی کشور را با بحران مضاعف روبرو کنیم اما اکنون که کشور در شرایط صلح است و حداقل درگیر جنگ فیزیکی نیست و خطر احمدی‌نژاد و عملکرد وی به مراتب بیشتر از بنی صدر است با وی مسامحه کنیم و بخواهیم وی با این شیوه‌ها و عملکرد‌ها به او اجازه بدهیم به کار خود ادامه دهد؟ درست است حدود ۴ ماه بیشتر از دوران احمدی‌نژاد باقی نمانده اما او نشان داده هرچه به پایان نزدیکتر می‌شود برای بقای در قدرت خطرناکتر می‌شود. همان طوری که ۸ سال قبل حتی دشمنان احمدی‌نژاد برای وی چنین سرانجامی را متصور نبودند نباید این تصور را از نظر دور داشت که ممکن است وی در همین ۴ ماه نیز عملکردی را از خود نشان دهد که شاید در خواب هم نتوانیم آن را ببینیم. هر چه باشد یقینا با این آبروریزی‌ها و ...، وی و اطرافیانش خطری بالقوه برای اساس نظام محسوب می‌شوند و می‌توانند کشور را با بحران‌هایی روبرو کنند که گذر از آنها به هیچ عنوان ساده نباشد. (هر چند که کشور در این بحران‌ها گرفتار شده است.)

تحلیلگر این سایت چنین ادامه داده است: احمدی‌نژاد برای برخی‌ها رویایی بود که خیلی زود تبدیل به کابوس شد و این کابوس می‌تواند خطرناکتر نیز بشود. کودتای ناکامی که احمدی‌نژاد روز یكشنبه(سیاه) قصد انجام آن در مجلس را داشت و .... نشان از این دارد که احمدی‌نژاد فکرهای خطرناکی را در سر دارد تا بتواند مخالفین و منتقدینش را به زعم خودش منکوب کند...اما هرچه که باشد یک واقعیت وجود دارد که اکثریت موافقین و مخالفین احمدی‌نژاد بر آن اتفاق نظر دارند و آن اینکه احمدی‌نژاد خیلی وقت است که به پایان رسیده!
این سایت در پایان تحلیل خود یادآوردی كرده است:  رای عدم اعتماد مجلس به وزیر کار در تاریخ جمهوری اسلامی رکورد زد و ایشان با ۱۹۲ رای برکنار شدند، تا به حال این رکورد مخصوص بنی صدر و عدم کفایت سیاسی وی با ۱۷۵ رای در سال ۱۳۶۰ بود!
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

یکشنبه 8 بهمن 1391 :: نویسنده : شهروند جاسکی
نظر یکی از خوانندگان محترم در خصوص آموزش و پرورش جاسک که خواسته آن را منتشر کنیم. این نظر به صورت خصوصی برای مطلب (یک نظر جالب در خصوص آموزش و پرورش) ارسال شده است.

حسنی
شنبه 7 بهمن 91 10:43
از نظر رئیس آموزش وپرورش کار بسار جالبی کرده جز عملکردهای شکوفا نشده خودش دانسته واقعاًبرسی کنید از زمان رفتن فینی تا حال سطح آمزش وفراگیری دانش آموزان چقدر شده است چند درصد مدارس در روستا ها دارای معلم هستند چقدر از دانش اموزان دختر مجبور به ترک تحصیل شده اند آموزش وپرورش شده است با مغز متفکر خود بنام جمالی اسپانسر امام جمعه ومقامات سیاسی...
این مطالب را منتشر کنید


خوانندگان عزیز اگر قصد انتشار نظراتتان را دارید لطفا به صورت خصوصی ارسال نفرمائید.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

احمد
پنجشنبه 28 دی 91 11:52
ایا درشان یک مدیر اموزش پرورش است که د رمنازل پرسنلش ماموربفرستد مامورفرستادن درب منزل پرسنل اموزش پرورش برای مدیر اموزش پرورش منزلت خوبی نداردوهر شخصی درجامعه شخصیت واحترام خاصی دارد
این نظر به صورت خصوصی برای مطلب ( استخدام مرکز اورژانس شبانه روزی سردشت بشاگرد) ارسال شده و سپس در نظر بعدی اینطور نوشته:
احمد
پنجشنبه 28 دی 1391
نظر بنده پخش کنید

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

بی طرف
پنجشنبه 28 دی 1391
هدف شما را از این کار نفهمیدیم
ایزدی پور
دوشنبه 25 دی 1391
قیمت برنج بازرگانی 3 قیمت است 28000و30000و32000 این ئرصورتی است که همین برنج بندر 26000 هزار درحال فروش می باشد از طریق رسانه ملی شبکه دو 25000 از سوی سازمان حمایت اعلام شد برای سراسر کشور
کلانتری
دوشنبه 25 دی 1391
این که چیزی نیست برو ببین بازرگانی دارد برنج تایلندی تاریخ گذشته توزیع می کند
آدیش
دوشنبه 25 دی 1391
ازنظر کارشناسان ورود به عرسه بارار وشوک وارد کردن به ان یک اشتباه مطلق است با زار با ید با عرضه وتقا ضا خود را کنترل ومدیریت نماید چنین نظری را من قبول ندارم
روح العمینی
یکشنبه 17 دی 1391
فرماندار پس چه کار می کند
محمود پور
یکشنبه 17 دی 1391
این وسط کار تعزیرات چیست معنی آن را بکنید
دادینی
یکشنبه 17 دی 1391
خواهش می کنم یک عملکرد از آن اداره را چاب بکنید تا ما بتوانیم بر اساس ان نظر بدهیم ما که پلمب ها را در سطح شهر ستان ولیردف داریم می بینیم ما بقی کا انها سر در نمی آوریم
مرسل
یکشنبه 17 دی 1391
ازچه نظر می خواهید عملکرد دستگاه بسیار خوب ودر حد عالی می باشد نسبت به دیگر شهرستانهای استان می گویند علف به دهن بزی با ید شیرین باشد
مرسل
یکشنبه 17 دی 1391
ازچه نظر می خواهید عملکرد دستگاه بسیار خوب ودر حد عالی می باشد نسبت به دیگر شهرستانهای استان می گویند علف به دهن بزی با ید شیرین باشد
آوندین
یکشنبه 17 دی 1391
این چه مطلبی است شما نوشته اید بروید آموزش ببینید تا وبلاگ نویس شوید
کلامی
یکشنبه 17 دی 1391
عملکرد بسیار خوبی دارند وما از برخورد شدید انا با واحد های صنفی متشکریم این کار ادامه یابد بسیار خوب است
آدیش
یکشنبه 17 دی 1391
من بعنوان شورای شهر جاسک از عملکرد آنها بسیار راضی هستم چرا شما مدیران ومسئولین این شهر را به هاشیه می برید
کمالی
یکشنبه 17 دی 1391
نسبتن عملکرد خوبی نسبت به سنوات گذشته دارند افزایش قیمتها موجود را نمی شود به گردن انها انداخت
مرادی
یکشنبه 17 دی 1391
ما ازعملکرد انها رضایت کامل داریم قیمت های اجناس در جاسک بسیار کمتاز جاهای دیگر است مثال قیمت روغن 4/5 کیلیویی در جاسک 17500 است در بندر عباس 21000 هزار است روزانه در جاسک واحد های صنفی ما مشاهده می کنیم که پلمب می شوند جای دیگر نه بسار خوب است
همشهری
پنجشنبه 4 آبان 1391
مدیریت محترم جاسک خبر خداقوت .در خصوص قیمت ها که گفتی غمی نیست ولی پیگیر این باش که چه کسانی سکاندار این اداره هستند آیا توانایی این کار را دارند یا نه؟کسانی که حتی یک نامه ساده هم نمی تونن بنویسن چی برسه به نظارت بازار وقیمت ها دوستان ما در این اداره محتاج به تکه نان شبی هستند که در پیش روست. با یک مرغ ویک پاکت چای کلابی و........نظارت رو از یاد می برنن
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :درباره وبلاگ


این وبلاگ برای اطلاع رسانی شهرستان جاسک ساخته شده و وابسته به هیچ حزب و گروهی نمی باشد. امیدوارم با نظرات سازنده خود ما را یاری فرمائید.

مدیر وبلاگ : شهروند جاسکی
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic