جاسک خبر

اگر از کوچک و بزرگ ، پیر و جوون ، زن و مرد بپرسی میدونن تو جاسک کی مواد مخدر می فروشه ، کی مشروبات الکلی می فروشه ، خونه ش کجاست ، چجوری می فروشه و خلاصه اینکه بیوگرافی کاملشونو بهت میده. اما چرا نیروی انتظامی که بطور حتم و یقین اطلاعات کاملی دربارشون داره هیچ اقدامی نمیکنه؟!

همین مواد مخدر و مشروبات الکلی ریشه تمام جرم و جنایت است. در شهر کوچکی مثل جاسک شناسایی و جمع آوری این فروشندگان نباید کار چندان سختی باشد. مسئولین محترم شهر تو رو به خدا دست روی دست نگذارید. فرماندار محترم ، امام جمعه محترم ، فرمانده محترم نیروی انتظامی جوانان جاسک را بچه های خودتان بدانید ، آیا شما حاضر می شوید فرزند دلبند خودتان معتاد یا مشروبی شود؟ پس به فکر باشید خواهشا.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دوشنبه 8 آبان 1391 :: نویسنده : شهروند جاسکی

داستان قشنگ جاسک و پیگیری مجدانه مسئولان محترم شهرستان تبدیل شده به داستان هزار و یک شب و تمومی نداره!

از کجای داستان براتون بگم؟! از جاده جاسک میناب که به لحاظ سرعت و پیشرفت بالای کار مقام دوم رو در کشور بعد از اتوبان تهران شمال به دست آورده، شاید هم مقام اول! از بیمارستان مجهز و کلینیک تخصصی و فوق تخصصیش بگم؟! از پارک ها و شهربازی های مجهز و سینماها و مکان های تفریحی متعددش براتون بگم؟! از آسفالت مثل شیشه خیابوناش براتون بگم که درآمد جلوبندی سازی های خودرو رو بالا برده؟! از نظافت و زیبایی بی نظیر شهر که مقام اول شهرداری ها رو تو دنیا بدست آورده؟! از بازار و قیمت های ارزون کالاهاش؟! تز نونوایی ها و کیفیت کم نظیر نوناش؟! از به دام نیفتادن جووناش تو دام فساد و اعتیاد به خاطر برنامه های استثنایی نیروی انتظامی؟!

و هزاران برگ دیگر از کتاب داستان قطور ما ...! دوست دارین از کجاش براتون بگم؟!

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

بعد از آن که علی اکبر جوانفکر ، مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور برای گذراندن دوران محکومیتش، بازداشت و راهی اوین شد ، جناب دکتر محمود احمدی نژاد اعلام کردند که پیگیر قضیه خواهند شد. از این رو ، ابتدا رایزنی هایی را با برخی مقامات بلندپایه انجام دادند و پس از آن که فرجی برای مشاورش حاصل نشد ، اعلام کردند که شخصاً به اوین می روند. 

به گزارش عصر ایران، این در خواست با مخالفت صریح قوه قضائیه مواجه شد و کار به نامه نگاری های سرگشاده بین رؤسای دو قوه کشید که در آخرین مرحله از این کش و قوس تا کنون ، قوه قضائیه اعلام کرده است که اجازه نخواهد داد رئیس جمهور بدون هماهنگی ، وارد زندان شود.

هر چند که تقریباً همه ناظران بر تبلیغاتی بودن درخواست احمدی نژاد برای بازدید از زندان اتفاق نظر دارند ولی پیشنهاد می شود قوه قضائیه با درخواست احمدی نژاد برای بازدید از اوین موافقت کند. 

ولی اگر قوه قضائیه به هر دلیل با این درخواست موافقت نکرد ، پیشنهاد می کنیم ، جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد ، از اماکن زیر که رفتن به آنها نیازی به اجازه گرفتن از اشخاص دیگر ندارد بازدید کنند.

جناب رئیس جمهور ، در نامه نگاری های اخیر خود ، بازدید از اوین را در راستای صیانت از حقوق ملت دانسته اند و اتفاقاً بازدید از نقاط زیر نیز (به عنوان مشتی نمونه خروار) می تواند در همین راستا باشد:

۱ - تهران ؛ میدان ارگ ، بازار تهران - اینجا نخستین جایی است که پیشنهاد می شود دکتر احمدی نژاد به آنجا بروند و ساعاتی را در راسته های مختلف آن به گشت و گذار و بازدید بپردازند. پیشنهاد می شود ایشان در کنار چاق سلامتی با مردم و مغازه داران و نشان دادن علامت پیروزی به دوربین ها ، قیمت ها را نیز جویا شوند تا بدانند چه بر سر اقتصاد و معیشت مردم آمده و می آید؛ به ویژه توصیه می شود آقای رئیس جمهور ، از مغازه داران قیمت های یک هفته قبل ، یک ماه قبل ، یک فصل قبل و یک سال قبل را نیز بپرسند و آن را با قیمت های روز مقایسه کنند و سپس کلاه خود را قاضی کنند که با این گرانی های سرسام آور ، مردم چگونه گذران زندگی می کنند؟!

۲ - تهران ؛ چهار راه استانبول - در مسیر بازگشت جناب رئیس جمهور از بازار ، پیشنهاد می شود دقایقی را نیز از این نقطه از کشور تحت مدیریت شان بازدید کنند و قیت انواع ارز را بپرسند تا ببینند دولت ایشان چه بر سر ارزش پول ملی آورده است.

۳ - اتاق مبادلات ارزی - اینجا هم از نقاطی است که رئیس جمهور بی نیاز به اذن و اجازه کسی ، می توانند حتی به صورت سرزده نیز بازدید کنند تا از نزدیک ببینند بازرگانان ایرانی برای تهیه ارز مورد نیاز به چه روزی افتاده اند و چه کمبودهایی وجود دارد که نهایتاً منجر به گرانی های بیشتر می شود.

۴ - یک بنگاه معاملات املاک در هر نقطه از کشور - جناب رئیس جمهور که دغدغه حقوق اساسی ملت را دارند ، حتما می دانند که داشتن "مسکن" از حقوق هر ایرانی است. با این حال ، سوء مدیریت اقتصادی باعث شده است خرید خانه برای میلیون ها ایرانی به یک رویای دست نیافتنی تبدیل شود.
حتماً در این بازدید به جناب ایشان یادآور خواهد شد که با قیمت امروز رهن یک خانه ، در سال آغازین ریاست جمهوری ایشان می شد همان خانه را خریداری کرد.

۵ - یک بیمارستان در هر نقطه از کشور - اگر جناب احمدی نژاد از یک بیمارستان هم بازدید کنند و پای درد دل های مردم بنشینند و ببینند که هزینه مداوای یک بیماری ساده چقدر کمر شکن است و انواع پول های زیرمیزی و رومیزی چگونه از کیسه ملت می رود و چه فجایعی در بخش درمان کشور رخ می دهد ، حتماً به یاد حقوق اساسی ملت ایران و وظیفه رئیس جمهور در صیانت از آن خواهند افتاد.

۶ - سازمان ثبت احوال کشور - توصیه می کنیم جناب رئیس جمهور مردمی ، سری هم به این سازمان بزنند و از افزایش شش درصدی طلاق و کاهش پنج درصدی ازدواج طی شش ماهه اول سال جاری خبر دار شوند تا شاید از خود بپرسند که "چرا" ؟
حتماً بخش بزرگی از جواب را می توانند در دولت خود بیابند.

۷ - یک کافی نت در میدان ولیعصر تهران - اگر ایشان برای چک کردن ایمیل و بروز رسانی سایت شخصی خود ، دل از اینترنت ویژه نهاد ریاست جمهوری بکَنند و دقایقی را از یک کافی نت بازدید و در آنجا کانکت شوند ، درد میلیون ها کاربر ایرانی را از دست این اینترنت کُند و فشل و آزار دهنده خواهند چشید و ای بسا فکری هم بکنند.

۸ - بهشت زهرا - بازدید از بهشت زهرا ، هم به جهت قرائت فاتحه و شاد کردن روح اموات و یاد مرگ توصیه می شود و هم برای این که جناب رئیس جمهور در دفتر آمار فوتی ها ، بخوانند که سالانه چند هزار نفر فقط بر اثر آلودگی هوا می میرند و مهم ترین کار دولت ، تشکیل کمیته بحران در مواقع تشدید آلودگی هوا و شیرین کاری هایی مانند آب پاشی هواست!

۹ - شهرک آزمایش ، مرکز فرماندهی راهنمایی و رانندگی - محرمانه ترین آمارها درباره یکی از علل مرگ و میر ایرانیانی که جناب احمدی نژاد دغدغه صیانت از حقوق آنها را دارد ، در این آدرس نگهداری می شود.
حتماً در این بازدید ، به ایشان گفته خواهد شد سهم خودروهای بی کیفیت و جاده های پر خطر در کشتار جمعی ایرانیان چقدر است.
آن وقت شاید آقای رئیس جمهور ، برای جلوگیری از ریخته شدن خون های بیشتر و یتیم شدن بچه های دیگر ، دستور توقف تولید برخی خودروهای مرگبار وطنی را صادر کنند و بخشی از پول نفتی که قرار بود بر سر سفره های مردم بیاورند را خرج اصلاح جاده ها کنند.

۱۰ - شب ها ، از کنار خیابان ها تا زیر برخی پل های تهران - بازدید تلخی است ولی واقعیت ها را نمی توان کتمان کرد ؛ این بازدید می تواند رئیس جمهور را در جریان فسادی که اکنون آشکار و پراکنده شده و تعداد زیادی را به تن فروشی واداشته قرار دهد.
همچنین زیر برخی پل ها و داخل بعضی از پارک ها و نیز تعدادی از محلات ، می توان نمادهایی از جامعه آلوده به اعتیاد و بی خانمانی را دید که بد نیست رئیس جمهور با آنان هم دیدار کنند ، هر چند آنان نایی برای دست تکان دادن و ابراز احساسات نداشته باشند.

۱۱ - چند شهرک صنعتی - دل خوش کردن به آمار چندان عاقلانه نیست ؛ به آقای رئیس جمهور پیشنهاد می کنیم از چند شهرک صنعتی در هر جای کشور که خواستند ، بازدید کنند تا به چشم خودشان ببینند که چقدر کارخانه و کارگاه ، نیمه کاره رها شده اند ، یا بر درهایشان قفل تعطیلی خورده و یا در بهترین حالت ، با حداقل ظرفیت کار می کنند؟ رفتن به این شهرک ها نیز نیازی به اجازه گرفتن از هیچ کسی ندارد.

۱۲ - کارخانه ها و پروژه هایی با کارگران حقوق نگرفته - از کارخانه های بخش خصوصی و دولتی گرفته تا پروژه های عمرانی عسلویه و وزارت راه و ... آکنده از کارگرانی است که عمدتاً هم عائله مند هستند ولی ماه هاست حقوق نگرفته اند.
بهتر است آقای احمدی نژاد در این بازدیدها - که باز هم نیازی به مجوز ندارد - با کارگرانی که ماه هاست بدون پول کار می کنند صحبت کنند و بپرسند: پدر جان ، برادر جان ! در این چند ماه از کجا آورده اید و خورده اید و تا کی می توانید به قرض گرفتن و فروختن دارایی هایتان برای امرار معاش ادامه دهید؟!

۱۳ - آژانس - منظور ، آژانس اتمی و این جور جاهای پرطمطراق نیست ، بلکه همین تاکسی تلفنی های خودمان است.
بازدید از یک آژانس تاکسی تلفنی ، از دو جهت توصیه می شود: اول آن که جناب رئیس جمهور با چشم خود ببینند که چقدر بازاری و صنعتگر و استادکار ، در سال های اخیر ، از صدقه سری سیاست های دولت ایشان ورشکست شده و به مسافر کشی روی آورده اند و دوم این که ساعتی را سوار یکی از این تاکسی ها شوند ،کنار راننده بنشینند ، روی خود را به عنوان این که خوابند ، بپوشانند و از راننده بخواهند مانند تاکسی های گردشی ، ساعتی را در شهر بچرخند و کار کنند و درباره اقتصاد و معیشت و سیاست و دولت ، سخن به میان آورند. در این صورت ، آقای رئیس جمهور با گوش های خود چیزهایی را خواهند شنید که نه در جلسات رسمی گفته می شوند و نه در آیین های تشریفاتی و شعارزده.

۱۴ - مغازه سر کوچه - بعد از بازدیدهای پیش گفته ، بد نیست آقای رئیس جمهور ، آخر شب نیز سری به مغازه معروف سر کوچه شان بزنند تا بدانند که حتی در آنجا هم از ارزانی خبری نیست و هر جایی که بروند ، آسمان همین رنگ است.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

سال ۹۰ در حالی سپری شد که بیشتر اخبار کشور متوجه پرونده فساد مالی بزرگ و اختلاس از بیمه بود. اما در این میان پلیس آگاهی اقدام به بررسی موضوعات اختلاف حسابها، برداشت های غیرمجاز از حساب های بانکی و اسناد دولتی کرده و متوجه وقوع ۲۱۸ اختلاس در کشور شد و پرونده های آنها را مورد بررسی قرار داده است.

وقوع ۷۸ درصد اختلاس ها در شبکه بانکی

براساس اطلاعات ثبت شده در طول سال گذشته ماموران پلیس آگاهی ۱۵۶ اختلاس در بانک های کشور را کشف کرده و برای آن پرونده تشکیل دادند. این درحالی است که ۶۲ پرونده اختلاس نیز مربوط به سایر ادارات دولتی است. در این میان بانک ها به علت تخلفات کارکنانشان همچنان در صدر مراکز مستعد برای اختلاس قرار دارند. 

۸۱ درصد اختلاس ها انفرادی است

در این میان براساس گزارش های اعلام شده ۸۱ درصد اختلاس ها به صورت انفرادی و ۱۹ درصد نیز به صورت گروهی انجام شده است. مبلغ اختلاس پرونده ها در سال گذشته ۹.۸۸۸۴.۷۹۴ میلیون ریال بود که بیش از ۸۵۶.۱۱.۲۴۴ میلیون ریال آن کشف شده است. که نسبت به سال ۸۹، ۱۰ درصد رشد نشان می دهد.

هرمزگان رکورددار وقوع بیشترین اختلاس

براساس فراوانی تعداد پرونده ها استان هرمزگان با ۱۴ پرونده بیشترین و پس از ان استانهای البرز و گیلان با ۱۳ پرونده بیشترین نرخ وقوع اختلاس و استان های سمنان و خراسان جنوبی با یک پرونده کمترین فراوانی ارتکاب جرم را دارند.

روش های اختلاس از بانک ها و ادارات

شاید به جرات بتوان گفت برداشت غیرقانونی از حساب مشتریان با استفاده از جعل امضا،مدارک و اسناد مهمترین روش اختلاس در بانک ها و ادارات است. ضمن اینکه برداشت از حساب های بانکی همانند بازخزانه، وصول کلی، بستانکاران، راکد و واسطه به همراه واریز نکردن وجوه نقدی و چک های دریافتی از مشتریان حساب های پس انداز و جاری از دیگر روش های اختلاس در سیستم بانکی است. این در حالی است که برداشت وجه به نفع خود توسط مسئول فروش اداره یا سازمان پس از فروش مهمترین روش اختلاس در ادارات است.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

شنبه 6 آبان 1391 :: نویسنده : شهروند جاسکی
 رسوایی‌های اخلاقی و جنسی یکی از مجریان قدیمی و مشهور شبکه بی‌بی‌سی، در حال تبدیل شدن به بحرانی سیاسی در انگلیس است. به گزارش نیویورک تایمز، افشای رسوایی‌های اخلاقی و جنسی یکی از مجریان قدیمی بی‌بی‌سی در حال تبدیل شدن به یک بحران سیاسی تمام‌عیار در انگلیس است. بر این اساس افشای این رسوایی موجب تشدید اختلافات میان دیوید کامرون، نخست‌وزیر انگلیس و دولت محافظه‌کار وی با مسؤولان شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی شده است.

 
افشای رسوایی‌های جنسی جیمی سویل، مجری فوق‌ستاره بی‌بی‌سی که به مدت 40 سال در استخدام این شبکه تلویزیونی بود این بنگاه خبرپراکنی را در موقعیتی دشوار قرار داده است. جیمی سویل، مجری قدیمی رادیو و تلویزیون بی‌بی‌سی بود که سال 2011 در سن ۸۴ سالگی درگذشت. او در دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ میلادی بسیار مشهور بود و پلیس می‌گوید در طول ۴۰‌سال به افراد زیادی، از جمله دختران کم سن و سال، آزار جنسی رسانده است

گفته می‌شود در مواردی این کار در ساختمان‌های بی‌بی‌سی در «وایت سیتی» انجام شده است. افشای این ماجرا موجب شد جورج انتویسل، مدیرکل بی‌بی‌سی برای ارائه توضیحات به پارلمان انگلیس فراخوانده شود. مدیرکل بی‌بی‌سی در مقابل کمیته فرهنگی پارلمان انگلیس از عملکرد این رسانه در ماجرای رسوایی جنسی جیمی سویل دفاع کرد اما پذیرفت که این ماجرا به اعتماد مردم انگلیس به این رسانه لطمه زده است. یکی از مسائلی که درباره این ماجرا مطرح شده این است که اندکی بعد از مرگ سویل گزارشی از رسوایی‌های جنسی وی در یکی از برنامه‌های بی‌بی‌سی تهیه شده بود اما این گزارش به دلایل نامشخصی پخش نشد. منتقدان، مدیران بی‌بی‌سی را متهم می‌کنند که حقایق را از مردم پنهان کرده‌اند و از پخش گزارشی که به سوءرفتار جنسی سویل با نوجوانان کم سن و سال می‌پرداخت جلوگیری کرده‌اند.


کمتر از یک ماه پیش شبکه آی‌تی‌وی گزارشی تحقیقی درباره اتهامات مربوط به رفتارهای جیمی سویل پخش کرد. تاکنون دست کم 200 تن از قربانیان سویل به پلیس مراجعه کرده و از اقدامات غیراخلاقی وی پرده برداشته‌اند. ماریا میلر، وزیر فرهنگ انگلیس هم در نامه‌ای به کریستوفر پاتن، رئیس هیات مدیره بی‌بی‌سی نوشت:«نگرانی‌های بسیار جدی درباره اعتماد مردم به بی‌بی‌سی ایجاد شده است». به گفته میلر، مردم انگلیس که سالانه نزدیک به 6 میلیارد دلار حق اشتراک به بی‌بی‌سی می‌پردازند باید اطمینان حاصل کنند که این شبکه تلویزیونی «معیارهای آزادی و شفافیت» را رعایت می‌کند. اگر چه پاتن توسط کامرون به عنوان رئیس هیات مدیره بی‌بی‌سی انتخاب شده است اما ناظران سیاسی می‌گویند کامرون به دلیل نگرانی از کاهش محبوبیت خود به انتقاد از عملکرد پاتن روی آورده است. جیمی ‌سویل در سال 1990 از ملكه انگلیس نشان شوالیه دریافت كرده بود.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

مرکز اورژانس شبانه روزی سردشت بشاگرد با حقوق و مزایای مکفی استخدام مینماید.

پزشک عمومی،پرستار و بهیار

بندرعباس،کوی آزادگان،شمال شرقی پارک شهدا،معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان

تماس با ۰۷۶۱۳۳۳۰۵۷۱ و ۰۷۶۱۳۳۳۵۷۴


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

این هفته در بازار خودرو کشور باز هم منحنی قیمت‌ها رشد کرد تا مشخص شود حباب آن به این زودی‌ها شکسته نخواهد شد. به گفته فعالان بازار، همچنان کمبود عرضه و نوسان نرخ ارز اصلی‌ترین دلایل افزایش قیمت در بازار خودرو کشور به حساب می‌آیند.
خودروها دوباره در مسیر صعودی قیمت + جدول
در بین خودروهای وارداتی این هفته هیوندایی سوناتا ۹ میلیون تومان گران شد و هم‌اکنون ۱۲۵ میلیون تومان به فروش می‌رود. آزرا هم ۱۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رود و برای خرید هیوندایی IX۵۵ نیز باید ۱۷۰ میلیون تومان هزینه کرد که این موضوع از جهش ۱۰ میلیونی این خودرو حکایت دارد. هم‌اکنون کیا اسپورتیج نیز ۱۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رود و این موضوع نشان می‌دهد اسپورتیج ۵ میلیون تومان گران شده است. سراتو هم به قیمت ۸۰ میلیون تومان رسیده و سوزوکی کیزاشی نیز ۹۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. این دو خودرو به ترتیب هشت و ۲۰ میلیون تومان رشد قیمت در هفته جاری داشته‌اند. همچنین تویوتا اوریون نیز ۱۱۵ میلیون تومان قیمت دارد و کرولا هم ۹۰ میلیونی شده است.

در بین خودروهای داخلی نیز برخی اعضای خانواده پژو باز هم این هفته گران شدند. به گفته فعالان بازار، در حال حاضر ۲۰۶ تیپ ۲ با توجه به افزایش قیمت پنج میلیون تومانی خود، ۳۱ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در بین دیگر مدل‌های ۲۰۶، تیپ ۶ نیز رشد قیمتی چهار میلیونی داشت، به نحوی که هم‌اکنون ۴۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. همچنین از بازار مدل‌های صندوق دار پژو ۲۰۶ نیز خبر می‌رسد که آنها هم با افزایش قیمت در هفته جاری روبه‌رو بوده‌اند. در حال حاضر ۲۰۶ مدل V۸ قیمتی برابر با ۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دارد که این موضوع از رشد قیمت چهار میلیونی آن حکایت می‌کند.

همچنین مدل V۹ نیز که اتومات به حساب می‌آید و گران‌ترین مدل ۲۰۶ است، هم‌اکنون ۴۱ میلیون تومان به فروش می‌رسد و این موضوع نشان می‌دهد V۹ سه میلیون تومان رشد قیمت داشته است. در کنار افزایش قیمت برخی مدل‌های ۲۰۶، پژو ۲۰۷ هم افزایش قیمت را تجربه کرد و چهار میلیون تومان گران شد. به گفته فعالان بازار، هم‌اکنون ۲۰۷ اتومات قیمتی برابر با ۴۴ میلیون تومان دارد، حال آنکه هفته گذشته چهار میلیون تومان ارزان شده بود. در بین دیگر محصولات ایران خودرو، در حال حاضر پژو ۴۰۵ دوگانه سوز قیمتی برابر با ۲۱ میلیون تومان دارد و این موضوع نشان می‌دهد ۴۰۵ نتوانسته ثباتی نسبی در قیمت داشته باشد. این خودرو همچنین در مدل TU۵ قیمتی برابر با ۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دارد. از بازار پارس نیز خبر می‌رسد قیمت مدل سال آن به ۳۰ میلیون تومان رسیده و مدل دوگانه سوز آن نیز ۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. پارس نیز افزایش قیمتی چند میلیونی طی هفته جاری داشته است.

در بین مدل‌های سمند نیز در حال حاضر سمند SE با قیمتی معادل ۱۹ میلیون تومان به فروش می‌رود و مدل EF۷ هم ۲۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. این دو مدل از سمند به ترتیب چهار و دو میلیون تومان رشد قیمت داشته‌اند.
اما به سراغ تک شاسی بلند ایران خودرو یعنی سوزوکی گرندویتارا برویم، خودرویی که ۹۵ میلیون تومان در مدل فول خود قیمت دارد و کلاس ۵ آن نیز ۸۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد، اما در بین دیگر خودروهای داخلی، این هفته مگان باز هم گران شد. این خودرو هم‌اکنون ۵۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. این موضوع از رشد قیمت یک میلیون تومانی مگان طی هفته جاری حکایت دارد.
ماکسیما هم در این هفته افزایش قیمت را تجربه کرد و هفت میلیون تومان گران شد. این خودرو در حال حاضر ۸۷ میلیون تومان به فروش می‌رسد. به گفته فعالان بازار، پراید ۱۱۱ نیز هم‌اکنون ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود و مدل ۱۳۲ آن نیز ۱۲ میلیون تومان به فروش می‌رود. تندر-۹۰ نیز ظاهرا به مرز ۲۶ میلیون تومان رسیده است.

   
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

سه شنبه 2 آبان 1391 :: نویسنده : شهروند جاسکی

ظاهر عجیب نیکی کریمی در ابوظبی+عکس
«نیکی کریمی» که به عنوان یکی از اعضای هیات‌ داوران جشنواره‌ی فیلم ابوظبی در بخش آثار داستانی بلند به ابوظبی رفته است متاسفانه با ظاهری غیر متعارف در اختتامیه این جشنواره حضور پیدا کرد.لازم به ذکر است گلشیفته فراهانی (که با رفتارهای ضداخلاقی مشهور شده است) هم با فیلم سنگ صبور در این جشنواره حاضر است.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دوشنبه 1 آبان 1391 :: نویسنده : شهروند جاسکی

اگر نگاهی سطحی به بازار کالا و خدمات جاسک بیندازید مشاهده خواهید کرد قیمت کالاها و خدمات از نرخ مصوب و یکسانی پیروی نمی کند. یک فروشگاه مواد غذایی در سطح شهر پفک لینا کوچک 300 تومانی (قیمت درج شده بر روی کالا) را 500 تومان می فروشد!

 فروشگاهی دیگر چای کیسه ای گلستان 1500 تومانی را 1700 تومان می فروشد! نانوایی لوران نان 175 تومانی را 200 تومان عرضه می کند! و صدها مورد دیگر...

خلاصه اینکه مغازه د ارها نه بر اساس فاکتور خرید و نه بر اساس قیمت درج شده پشت کالا و نه بر اساس قیمت های مصوب ، بلکه بر اساس قیمتی که خودشان تعیین میکنند، کالا را عرضه می کنند. اداره صنعت معدن و تجارت ، و بازرسی اصناف جاسک هم در نظارت ضعیف عمل می کنند و کنترل زیادی در جهت ارائه کالا و خدمت به نرخ مصوب و مقطوع وجود ندارد.

به نظر شما عملکرد اداره صنعت معدن و تجارت و بازرسی اصناف جاسک در کنترل بازار چگونه است؟ شما می توانید در نظرسنجی جاسک خبر (گوشه سمت راست) شرکت کرده و نظر خود را بیان نمائید.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :درباره وبلاگ


این وبلاگ برای اطلاع رسانی شهرستان جاسک ساخته شده و وابسته به هیچ حزب و گروهی نمی باشد. امیدوارم با نظرات سازنده خود ما را یاری فرمائید.

مدیر وبلاگ : شهروند جاسکی
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic