جاسک خبر
دوشنبه 12 اسفند 1392 :: نویسنده : شهروند جاسکی

اگه دنبال جنس اومدی، خوب جایی اومدی، چی میخوای، پنیر خوب دارم گرمی سه هزار تومان، تازه و فرد اعلاء نوار قرمز و زرد از آب گذشته است، می خوای تست کنی.

می خوای یه سره بدم تست کنی، برات بار بزنم، سیگاری میکشی یا چُپق چیلیم، تازه اگه خیلی اهلشی می خواهی به بچه ها بگم هویج خالی کنن راستی اینجا دخمه هم هست اگر جا نداری بیا بریم اونجا تا کسی مزاحم نشه.

می خوای 25 گرم بدم بری همش میشه 75 هزار تومان جنسش چَرس اعلاء است تازه از مزار شریف با هزار ترفند رسیده تهران بخر، ببر و بزن به بدن تا حالشو ببری.

مگه آدم چقدر میخواد توی این دنیا کوفتی زندگی کنه که از نعمت های دنیا بی بهره بمونه یک کام از این اکسیر کمیاب بگیر مثل هلیکوپتر میری تو هوا ، مثل پرنده های غزل خون آواز میخونی و چه چه می زنی.

تازه مثل روشن فکرها هم فکر می کنی و سرخورده نمیشی اگه اهلشی بخر و ببر اگر نه بزن به چاک که التفاتت مایه معطلیه و مشتری ها را می پرونه.

اینجا دروازه غار است؛ محله ای که سردر و دروازه ندارد، غارهم به عنوان یک جاذبه طبیعی ندارد اما تا دلت بخواهد معتاد و مواد فروش دارد به طوری که این سوداگران مرگ به هر رهگذر عبوری از این محله حرف های مزبور را با لحن خاص خود تکرار می کنند.

«دروازه غار» محلی در حد فاصل خانی آباد و میدان شوش و در حوالی مکانی که امروزه در آن میدان غار یا میدان شهید هرندی یاد می شود، واقع شده است.

طبق مشاهدات عینی و میدانی خبرنگار ایرنا این افراد که در این محله در حال تردد هستند به جوانان و نوجوانان عبوری از این محله انواع مواد مخدر اعم از حشیش (پنیر)، تریاک (تل)، شیشه(ایس)، وسیله استعمال شیشه (پایپ مخزن دار)، گراس و ناس توصیه می کنند.

در حالی که مردم پایتخت در جنب و جوش فعالیت های روزه مره در خیابان ها و محله های شهر تهران و آماده سازی خود برای روزهای عید هستند، عده ای افراد بخت برگشته و مفلوک نیز در برخی محله ها نظیر دروازه غار به دور از چشم ماموران نیروی انتظامی به خرید و فروش انواع مواد مخدر مشغول می باشند.

مردم کم برخوردار، معتادان و کودکان کار افرادی هستند که در حال تردد و گذر از کوچه پس کوچه های این محله قدیمی تهران می باشند و هر روز صبح تا شب با این صحبت ها و صحنه ها مواجه می باشند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

عشرت نظامپور نفر اول آرای مردمی شورای شهر جاسک استعفا کرد.

عشرت نظامپور دلیل استعفای خود را مشغله کاری زیاد و تحصیل در خارج از کشوربیان نموده است.

وی استعفای خود را تحویل فرماندار جاسک نموده است.

شنیده ها حاکیست که نامبرده بابت برخی ناملایمت های افراد بخصوص افراد خودی مجبور به استعفا شده است.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

یکشنبه 11 اسفند 1392 :: نویسنده : شهروند جاسکی

مدیر جهاد کشاورزی جاسک گفت: برداشت محصول گوجه فرنگی از مزارع این شهرستان آغاز شد.

ˈعلی انتظارالمهدیˈ افزود: جاسک دارای سطح زیرکشت 75 هکتار از محصول گوجه فرنگی بوده و میزان برداشت این محصول در هر هکتار حدود 40 تن می باشد.

وی خاطرنشان کرد : دهستان سورک، جاسک کهنه و دشت جگین منطقه مناسبی برای کشت محصولات خارج از فصل همچون، گوجه فرنگی است.

مدیرجهادکشاورزی جاسک اظهارکرد: فصل کاشت گوجه فرنگی در جاسک از نیمه مهرماه آغاز می شود و برداشت آن ازاسفند تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد.

وی همچنین از ارسال محصول گوجه فرنگی جاسک به استان های تهران، آذربایجان شرقی و غربی، کردستان وسیستان و بلوچستان خبرداد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

یژن نامدار زنگنه در صفحه فیس بوک خود نوشت: سفر به جاسک

به نام خداوند جان و خرد - دوستان سلام - صبح روز چهارشنبه 7 اسفند ماه به همراه آقای رییس جمهور از بندرعباس به جاسک رفتیم، قبل از سفر، من ایده ای را برای توسعه جاسک به ایشان دادم که فکر می کنم در کنار پیشنهادهایی که دوستان دیگر به ایشان داده بودند و نیز بحث هایی که از قبل مطرح بود در ایشان انگیزه ای قوی ایجاد شد که از نزدیک بازدیدی از جاسک داشته باشند و با موقعیت این منطقه راهبردی در سواحل مکران آشنا شوند. آنچه من به آقای رییس جمهور به طور خیلی خلاصه نوشته بودم بر این پایه بود که جاسک را می توان به مهم ترین کانون صنایع انرژی بر در سواحل جنوبی ایران تبدیل کرد و بر این پایه ما در دریای عمان علاوه بر چابهار و کنارک که مسیر توسعه ای خود را خواهند پیمود، صاحب یک قطب بسیار مستحکم و قوی دیگر برای استقرار جمعیت و توسعه خواهیم شد و در ادامه آورده بودم که برای تحقق چنین هدفی انجام اقداماتی مانند تامین گاز منطقه ،احداث یک بزرگراه بین بندرعباس و جاسک ،احداث فرودگاه بین المللی در جاسک ،ایجاد پایانه مهم نفتی برای صادرات نفت خام ایران خارج از خلیج فارس، احداث بندرگاه متناسب با حجم واردات و صادرات برآورده شده آتی برای منطقه ، مطالعه برای مکان یابی و ایجاد زیرساخت های لازم برای احداث یک شهر جدید در حاشیه شهر فعلی جاسک و یا توسعه سامان یافته شهر موجود برای اسکان جمعیت اضافی ، تامین دیگر نیازهای منطقه نظیر تامین آب شیرین ، برق، ساخت مسکن و در نهایت مکان یابی و طراحی منطقه صنعتی برای استقرار صنایع مختلف در آن الزامی است.

بر پایه طرح پیشنهادی ، دولت فقط هزینه های مربوط احداث بندرگاه و فرودگاه بین المللی و بزرگراه بین بندرعباس و جاسک و هزینه انتقال گاز را تامین کرده و احداث زیرساخت های کلی توسعه شهری جاسک و بقیه هزینهها با اندک مساعدت دولت به انجام خواهد رسید و پس از آن دهها میلیارد سرمایهگذاری دیگر بدون اتکای به منابع دولت توسط سرمایه گذاران داخلی و خارجی به انجام خواهد رسید .

به هنگام حضور در جاسک و با توجه به حضور بسیار پر شور جوانان اعم از دختران و پسران در مراسم سخنرانی آقای رییس جمهور ، نکته ای را که در یادداشت به ایشان یادم رفته بود که بنویسم به خاطرم آمد و در هواپیما در حین برگشت به آقای رییس جمهور گفتم و قرار شد به اتفاق جمعی دیگر از دوستان دنبال کنم و آن ضرورت ایجاد فوری یک مرکز آموزش فنی و حرفه ای پیش از شروع هر اقدامی دیگر در جاسک بود که این مرکز بتواند با آموزش این همه نیروی با نشاط و جوان در منطقه ، نیروی فنی و حرفه ای مورد نیاز طرح هایی را که باید در آینده در این منطقه اجرا شوند را تربیت کند و طوری نشود که طرح ها ناگزیر به استخدام نیروهای غیربومی بشوند.
من به آینده این منطقه خیلی امیدوارم.
بیژن زنگنه.»
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

نماینده شهرستانهای چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی گفت: فرودگاه فعلی چابهار در محدوده شهرستان کنارک یک فرودگاه نظامی است و باید اختصاص ردیف ملی برای احداث فرودگاه بین المللی در بندرچابهار مورد توجه قرار گیرد.

یعقوب جدگال روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بندر چابهار با توجه به موقعیت استراتژیک و سوق الجیشی و وجود منطقه آزادتجاری – صنعتی و جاذبه های طبیعی و گردشگری یکی از بنادر مهم و استراتژیک کشور است.

وی با اشاره به اینکه چابهار تنها بندر اقیانوسی کشور است که به آبهای آزاد راه دارد، گفت: این بندر یکی از بزرگ ترین بنادر صیادی کشور در زمینه تن ماهیان است.

وی وجود پروژه های عظیم و بزرگ از جمله پالایشگاه نفت و پتروشیمی را از دیگر مزایای شهر چابهار عنوان کرد.

نماینده شهرستانهای چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی گفت: با عنایت به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در مورد توسعه و توجه لازم به سواحل مکران لازم است برای ساخت فرودگاه بین المللی مسوولان ذیربط توجه ویژه ای داشته باشند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

فرمانده پایگاه دریابانی جاسک گفت:مأموران مرزبانی این شهرستان 47 هزار لیتر سوخت قاچاق کشف کردند.

سرهنگ گراوند شنبه در گفت وگوبا با خبرنگار ایرنا، افزود:سوخت قاچاق از یک فروند شناور که به سمت عمق دریا و خروج از مرزهای آبی کشور در حرکت بود کشف شد.

وی ادامه داد: مأموران گشت دریایی پس از اطلاع با یک فروند شناور به محل اعزام شدند و قاچاقچیان با مشاهده ماموران قصد فرار داشتند که با اقدام سریع مرزبانان هشت نفر دستگیر شدند

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

فرماندار جاسک، با صدور پیامی از حضور و استقبال بی نظیر مردم جاسک در سفر دکتر روحانی رییس جمهور به این شهر ستان تقدیر و تشکر کرد.

 ابوذر مهدی نخعی پنجشنبه در پیام خود اورده است اورده است: دلیر مردان و شیرزنان دیار پاک جاسک درود بر شما که رسم مهمان نوازی و وفاداری را همچون گذشته اما با تفسیری عاشقانه در قالب واژه حضور معنایی تازه ای بخشیدید. این حضور تاریخی تجلی عشق حقیقی این مردم به نظام وانقلاب است .

وی ادامه داد: مردم غیور مرزدار وحماسه ساز شهرستان بندر جاسک با حضورپرشور، گسترده و پرصلابت در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهور، ضمن به نمایش گذاشتن صحنه هایی زیبا از وحدت و یکپارچگی در میان همه اقشارو اقوام ساکن در این شهرستان که به حق باید بگویم پایتخت وحدت ایران زمین است حمایت قاطع خود از دولت مقتدر و عزتمند تدبیر و امید را نیز به منصه ظهور رساندید تشکر و تقدیر نمایم.

فرماندار جاسک یاد آورشد: بدون شک این حماسه شکوهمند و به یادماندنی با حمایت روحانیت معظم خصوصا اما م جمعه شیعه و اهل سنت ،اعضای شوراهای اسلامی و نیروهای انتظامی و نظامی، مدیریت و کارکنان صدا و سیمای مرکز خلیج فارس،خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و سایر خبرنگاران و عکاسان زحمتکش و پر تلاش خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی، مطبوعات محلی و نمایندگی های مطبوعات کشوری و که از روزهای پیش از سفر و در حین اجرای آن با تلاشی چشمگیر تبلیغات و اطلاع رسانی و پوشش خبری کم نظیری را ارائه کردند صمیمانه سپاسگزارم و به خاطر این وفاق و برادری بی نظیر به خود می بالم.

نخعی، در این پیام اضافه کرد: از همه کارمندان ادارات دولتی و سازمان های عمومی ،شهرداری جاسک و نیز شرکت های خصوصی که به نحوی از انحا در امر پشتیبانی و تهیه امکانات سفر و پذیرایی از میهمانان عالی قدر همکاری و مساعدت کردند کمال تشکر را دارم.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

معاون اجرایی رییس جمهور گفت : دولت مصصم به گسترش صنایع انرژی بر در جاسک است و در همین راستا از سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این منطقه دعوت می کند .

 ˈمحمد شریعتمداریˈ روز چهارشنبه در نشست سرمایه گذاری که با حضور سرمایه گذاران ایرانی مقیم خارج از کشور و داخلی در بندرعباس برگزار شد، اظهار داشت: هرمزگان از استانهای استراتژیک کشور است که نقش مهمی در سرمایه گذاری داخلی و خارجی دارد.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا سایت مجازی برای همکاری ایرانیانی که تمایل به سرمایه گذاری در استان هرمزگان دارند برای دریافت تسهیلات راه اندازی می شود.

شریعتمداری در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به ادامه مذاکرات هسته ای، گفت: مذاکرات ما برای از بین بردن تحریم ها همچنان ادامه دارد و تا نهایی شدن محو همه تحریم ها به تلاش خود ادامه خواهیم داد .

معاون اجرایی رییس جمهور تصریح کرد: این تحریم های ظالمانه منجر به آن نمی شود که از جذب سرمایه گذاری خودداری شود و دولت در این زمینه از سرمایه گذارانی که تمایل به سرمایه گذاری در کشور دارند، حمایت می کند .

سرمایه گذاران این نشست که سرمایه گذاران ایرانی مقیم کشورهای امارات متحده عربی ، کویت ، عمان ، ایتالیا و آلمان بودند برای سرمایه گذاری در استان هرمزگان که دروازه اقتصادی کشور است ، ابراز تمایل کردند.

لازم به ذکر است، کاروان تدبیرو امید به ریاست حجت الاسلام والمسلمین ˈحسن روحانیˈ رییس جمهوری کشورمان از روز سه شنبه میهمان مردم هرمزگان هستند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

استاندار هرمزگان گفت: سواحل دریای مکران ذخیره ای برای آبزیان و موقعیتی مهم و راهبردی درجاسک است که ظرفیت اقتصادی زیادی برای زندگی بسیاری از ایرانیان دارد.

 ˈجاسم جادریˈ چهارشنبه در جمع مردم شهرستان جاسک افزود: امروز جاسک و بشاگرد شاخص محرومیت در کشورند اما دولت تدبیر وامید برای آسان تر شدن زندگی مردم دراین منطقه طرح مهمی ازجمله تبدیل شدن منطقه به محل ترانزیت انرژی را در دست مطالعه دارد.

وی بیان داشت: امید است تصمیمات دولت تدبیر وامید موجب ایجاد نشاط و شادی و ترسیم بر چشم اندازی روشن برای جاسک باشد.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان، حضور مقتدرانه نیروی دریایی در این منطقه را از دیگر عامل برای پیشرفت جاسک عنوان کرد.

جادری درپایان خاطرنشان کرد: ترانزیت نفت خام کشورهای آسیای میانه از جاسک و تبدیل این شهرستان به منطقه انرژی بر از طرح های در دست اقدام دولت یازدهم در شرق هرمزگان است.

رییس جمهوری روز گذشته به همراه کاروان تدبیر و امید برای سه روز به استان هرمزگان سفر کرده است.

شهرستان جاسک با 79هزار نفر جمعیت در 300کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

رییس جمهوری ظهر امروز (چهارشنبه) در دومین روز از سفر استانی خود به هرمزگان، پس از دیدار عمومی با مردم جاسک از مرکز فرماندهی منطقه دوم دریایی ولایت نیروی دریایی ارتش حمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.

 حجت الاسلام والمسلمین ˈحسن روحانیˈ در این بازدید ضمن تجلیل از فداکاری ها و تلاش های دریادلان نیروی دریایی ارتش در جریان چگونگی فعالیت ها و ماموریت های این نیرو در مناطق دریایی جنوب کشور قرار گرفت.

امیر دریادار «حبیب الله سیاری» فرمانده نیروی دریایی ارتش در این بازدید گزارشی از روند فعالیت ناوگروههای اعزامی این نیرو و چگونگی فعالیت های تیم های تکاور و تفنگدار نداجا، وضعیت منطقه عملیاتی تحت مسوولیت قرارگاه مقدم نداجا، محورهای گشت نیروی دریایی ارتش، وضعیت یگان های نظامی، تجاری و نفتکش متردد به بنادر کشور و چگونگی ماموریت های تیم های اسکورت کشتی های تجاری و نفتکش به رییس جمهوری ارائه کرد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 7 اسفند 1392 :: نویسنده : شهروند جاسکی


حسن روحانی رییس جمهوری در دومین روز از سفر به استان هرمزگان در جمع مردم بندر جاسک سخنرانی کرد

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

استاندار هرمزگان گفت: ˈ منطقه ویژه انرژیˈ جاسک بعنوان گلوگاه اقتصادی سواحل مکران( با محوریت نفت، گاز و پتروشیمی) با هدف عمران شرق این استان هم زمان با سفر رئیس جمهوری آغاز به کار می کند.

جاسم جادری دوشنبه شب درآستانه سفر رییس جمهوری به هرمزگان ، در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا از منطقه ˈویژه انرژیˈ جاسک بعنوان یکی از طرح های بزرگ و اشتغالزای بین المللی مورد نظر مدیران و مردم شرق هرمزگان نام برد که تاثیر بسیار مثبتی دراشتغالزایی و آبادانی این استان و سواحل مکران دارد.

نماینده عالی دولت در هرمزگان اضافه کرد: گام های بلندی از سوی نظام با تکیه بر ظرفیت های بررسی شده هر بخش در راستای رفع محرومیت ها از شرق هرمزگان برداشته شده که منطقه ویژه انرژی جاسک از مهم ترین آنها محسوب می شود طوریکه با برنامه ریزی جامع صورت گرفته از سوی دولت، سرانجام مطلوبی در این بخش از هرمزگان رقم خواهد خورد.

استاندار هرمزگان با تاکید بر این مطلب که رئیس جمهوری در سفرهای استانی کارهای نشده را دنبال می کند گفت: طرح های بزرگی در دست پیگیری و اجرا است که بعنوان خواسته های اصلی مسوولان و مردم آثار آن در کوتاه و حتی دراز مدت چهره هرمزگان را متحول می کند.

با آغاز به کار منطقه ˈویژه انرژیˈ جاسک تعداد مناطق ویژه هرمزگان نیز به هفت منطقه افزایش می یابد که بیشترین تعداد در کشور محسوب می شود.

منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و تجاری خلیج فارس(محوریت صنایع فولاد و آلومینیوم)، منطقه ویژه تجاری شهید رجایی(مجتمع بندری شهید رجایی)، منطقه ویژه اقتصادی قشم(تکمیل کننده منطقه آزاد قشم)، منطقه ویژه اقتصادی کشتی سازی ایزوایکو(خلیج فارس) (تسهیل در تامین تجهیزات ساخت و تعمیرشناورها)، منطقه ویژه اقتصادی نفتی جزیره لاوان( ویژه فعالیت های نفتی و پالایشگاهی درآبهای خلیج فارس)، منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان(بامحوریت ایجاد صنایع انرژی بر) و منطقه ویژه انرژی جاسک که در سفر رئیس جمهوری دولت یازدهم آغاز به کار خواهد کرد مناطق ویژه تجاری، اقتصادی و انرژی در هرمزگان هستند درحالیکه می توان دو منطقه آزاد تجاری و اقتصادی و گردشگری قشم و کیش را نیز به این آمار اضافه کرد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان ساخت: وجود این تعداد منطقه ویژه اقتصادی، تجاری، انرژی و آزاد تجاری و گردشگری نشانگر موقعیت راهبردی و همچنین استعدادهای نهفته در استان هرمزگان وجزایر چهارده گانه آن در آبهای نیلگون خلیج فارس است.

اهمیت منطقه ویژه انرژی جاسک:

از دیدگاه صاحبنظران و کارشناسان حوزه انرژی، یکی از مهمترین تهدیدات پیش روی کشور در مواقع بحرانی و حاد سیاسی – نظامی، عدم امکان صادرات نفت خام از پایانه خارک در خلیج فارس و بروز مشکل در تنگه هرمزاست.

به گفته آنان در صورت مواجهه با شرایط مذکور، با توجه به وابستگی بالای کشور به درآمدهای نفتی (صدور نفت خام) ، اقتصاد ایران با چالشهای جدی و نگران کننده ای مواجه خواهد شد.

این عده بر این عقیده اند که به دلیل توسعه گسترده منطقه خارک طی دهه های اخیر به عنوان پایانه اصلی صادرات نفت خام ایران و تمرکز تجهیزات برای انتقال و صادرات نفت خام ونبود امکان توسعه تجهیزات جدید نفتی به دلیل محدودیتهای زیست محیطی، می بایست بخشی از صادرات نفت خام از طریق خط لوله به یکی از بنادر ساحلی دریای عمان منتقل شود.

صاحبنظران و کارشناسان ارشد حوزه انرژی با بیان وتشریح توانمندی ها، قابلیتها و پیامدهای مثبت و ارزشمند توسعه بندر جاسک ، این بندر را به عنوان مناسب ترین مکان جهت ایجاد پایانه دوم صادراتی ایران در سواحل مکران( کرانه دریای عمان) معرفی کرده اند که علاوه بر صادرات نفت خام ترانزیت شده (بوسیله خط لوله نکا جاسک) آسیای میانه، صادرات بخشی از نفت خام داخل را نیز به عهده خواهد داشت.

این درحالی است که نماینده مردم میناب، جاسک، سیریک و رودان (شرق هرمزگان) در مجلس شورای اسلامی درنطق قبل از دستور خودبر پیگیری و تاسیس هر چه زودتر ˈمنطقه ویژه انرژی جاسکˈ از سوی دولت یازدهم تاکید و از آن بعنوان گلوگاه توسعه شرق این استان و حتی سواحل مکران نام برده است.

سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی از وجود 450 کیلومتر ساحل، 550 هزار نفر جمعیت، دربرگیری 50درصد از مساحت هرمزگان ، سد جگین با ظرفیت ذخیره سازی 350 میلیون متر مکعب آب شیرین و زلال، هزاران هکتار زمین مناسب فعالیت های کشاورزی،تجاری و شیلاتی، سواحل شنی و صخره ای با عمق مناسب، فعالیت بنادر تجاری و صیادی و همچنین وجود پایگاه دوم دریایی ارتش بعنوان مزیت های خاص شهرستان جاسک نام برده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آغاز به کار منطقه انرژی جاسک در آینده نزدیک این خطه از ایران را به یکی از آبادترین و به خصوص مهاجرپذیرترین مناطق کشور(ساحلی) با محوریت فعالیت های نفتی و صیادی تبدیل می کند.

شهرستان 100 هزارنفری جاسک در 320 کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان و350 کیلومتری بندر چابهار قرار دارد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دوشنبه 5 اسفند 1392 :: نویسنده : شهروند جاسکی
معاون هماهنگی و پیگیری معاونت اجرایی رییس جمهور جزییات دومین سفر استانی رییس جمهور را تشریح کرد.

علی اصغر احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این‌که سفر رییس جمهور به استان هرمزگان از روز سه‌شنبه آغاز و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت، گفت: رییس جمهور در روز سه شنبه به محض ورود به دیدار مردم خونگرم شهرستان بندرعباس خواهد رفت و در جمع آنها سخنرانی خواهد کرد.

وی همچنین با بیان این‌که رییس جمهور با اقشار مختلف مردم استان هرمزگان نیز دیدار می‌کند، گفت: دیدار با علمای اهل تسنن و تشییع،‌ ایثارگران،‌ مدیران صنایع از جمله صنایع فولاد و فعالان بخش اقتصادی از جمله برنامه‌های احتمالی رییس جمهور در جریان این سفر است.

وی همچنین تصریح کرد: رییس جمهور به بندر جاسک در شرق استان هرمزگان نیز سفری خواهند داشت.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :درباره وبلاگ


این وبلاگ برای اطلاع رسانی شهرستان جاسک ساخته شده و وابسته به هیچ حزب و گروهی نمی باشد. امیدوارم با نظرات سازنده خود ما را یاری فرمائید.

مدیر وبلاگ : شهروند جاسکی
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic